Foto: AnettesHus
Tusen takk for hyggelige hilsener i innlegget under! Mandag blir fast "epleinnlegg-dag" fra nå av da, hadde jeg tenkt;) Men fortvil ikke! Bloggen blir ingen fanatisk helseblogg av den grunn! Neida, Anetteshus.com vil fortsatt først og fremst være en interiørblogg, slik den alltid har vært!! Var det mange som trakk et lettelsens sukk?! *smiler*
Foto: AnettesHus
Jeg har plantet litt blomsterløker og grønne planter i ulike potter og kar i dag ... Vakre nyanser av grønt! Har funnet ut at sukkulent må være den perfekte planten for meg;) Den trenger jo minimalt med vann?! *ler* Jeg synes i alle fall at disse 4 var flotte både i form og farge, så de fikk bli med meg hjem fra blomsterbutikken i dag. De gjorde seg så godt i den store "sølvbakken" jeg fikk til jul ...
Foto: AnettesHus
... og en gladmelding på mandagskvelden; Fru Luna gjorde meg nettopp oppmerksom på at hun hadde lagt seg til som følger nr. 1000 av bloggen min. Mamma mia, sier jeg bare!! 1000 følgere er fryktelig mange?!! Hvordan har dette gått til da!?! Èn ting vet jeg i alle fall; det er ikke på grunn av et løfte om et ekstra lodd ved konkurranser eller giveaways - og det er jeg faktisk litt stolt av;) Uansett; jeg kan jo ikke annet enn å bli utrolig stolt og glad! Jeg er sååå takknemlig overfor de trofaste leserne mine og ikke minst fryktelig ydmyk ... At så mange ønsker å følge den lille bloggen min er jo helt utrolig?! Hvem hadde trodd det for knapt 2 år siden? Tusen takk, alle sammen!!
Foto: AnettesHus
Ønsker alle en strålende kveld!!
Den største klemmen

Ønsker alle en strålende kveld!!
Den største klemmen





























49 kommentarer:
Vakre bilder! Gratulerer så mye med 1000 følgere! Det er utrolig mange - men det er jo ikke noe rart, for du har en fantastisk nydelig og inspirerende blogg som jeg synes det er gøy å følge! :)
Ha en fin kveld!
Klem
Gratulere så mye med følger nr 1000! Så gøy!
Jeg har aldri selv lagt meg som følger fordi jeg ikke helt har skjønt forskjellen på det i forhold til å linke noen til bloggen via en bloggliste(slik jeg bla har gjort med din blogg)... HM! Må kanskje prøve å finne mer ut av det :-)
Ha en fin kveld!
Gratulerer med 1000 følgere!! Helt fortjent, jeg elsker bloggen din og den vakre inspirasjonen din :) Ha en fin kveld!!
gratulerer med 1000 følgere!!
nydelige bilder hos deg i dag
klem Kristina
Utrolig flotte bilder Anette! Nydelig sammensetning med grønt, glass, sink og hvitt. Dine bilder og innlegg gir så masse inspirasjon. Og gratulerer med 1001 følgere:-) Ha en strålende kveld. janne Lillian
Så fine blomster! Tenk at våren endelig har begynt å nærme seg?! Er herlig at det snart er grønt igjen synes jeg, selv om vinteren også har sin sjarm. 1000 følgere er jo bare helt utrolig!!
1000 følgere ja - det er kjempe kjempe mange, men det er vel fortjent. Du har en nydelig blogg og de bildene dine er rett og slett fantastiske. En ting er å greie å ta så fine bilder, en annen sak er å ha alle de lekre motivene:-)
Enig med deg, sukulenter er tingen. Jeg har nesten bare det - de tåler bra med varme (både sol og vedovn) og så trenger de ikke vannes, duppes, dusjes osv slik mange andre må.
Ha en fortryllende kveld & kos deg med tanken på alle oss som liker bloggen din:-)
Klem
Kjempefine bilder!!
Og sukkulenter er en kjekk plante å ha nå i disse fyringstider!!
Grattis med 1000 følgere.....og jeg som synest jeg har mange med 138.. :o)
Men har heller ikke løftet en finger for å få flere! Ha en fin ny uke Anette
Himmel, 1000 følgere, gratulerer! Men det forstår jeg godt også, du er vannvittig flink til å ta bilder, style og få ting til å se pent ut! Og så har du et så vakkert hjem :-)
Jeg kommer sikkert til å følge deg så lenge du holder på...
Klem Kristine
Det er deg vel fortjent med 1000 følgere, Anette!! Du har en knallfin blogg. Men dersom du tenker etter, så har du garantert mange flere enn 1000 følgere også..for det er jo bare via blogspot!! :))
Men, for å kommentere det siste innlegget ditt så får jeg virkelig følelse av vår jeg nå..sukk,med planting av løker og greier..lengte,lengte.
Klem, Line
Fine bilder du tar, og gratulerer med 1000 følgere!
Skjønner godt at du har så mange følgere, er det selv for du er virkelig en stor inspirasjon og tar så ufattelig flotte bilder... rett og slett.... Og du har et fantastisk hjm til å drømme seg bort i, og virker som en like fantastisk person selv...
Ønsker deg en flott mandags kveld
klem victoria
Skjønner godt at du har så mange følgere, er det selv for du er virkelig en stor inspirasjon og tar så ufattelig flotte bilder... rett og slett.... Og du har et fantastisk hjm til å drømme seg bort i, og virker som en like fantastisk person selv...
Ønsker deg en flott mandags kveld
klem victoria
Jeg er den første til å GRATULERER så mye....nå har du jo 1001 følger...nesten som 1001 NATT....så flott og du har jo en meget vakker blogg.....så om 2 år har du 3000....skummelt =) nydelige grønne planter...så enkelt og vakkert.......Klemz og kos deg... =9
Så artig! 1000 følgere er litt...men det er ikke noe rart, Anette! Gleder meg med deg!
Synes det er flott med disse detox-innleggene, jeg:)Kan jo hende jeg klarer å følge dem også...
Klem:)
Wow! Jeg trodde nesten ikke mine egne øyne når jeg så 1000 følgere!!! :) Hvordan i all verden er det mulig!? Vel... du gjør garantert noe riktig og får ha så mye GRATULERER!!!
Kjempefine bilder også :) Jeg har bevisst holdt meg unna de sunne innleggene dine av frykt for å innse hvor usunn jeg er ;) men lysten etter å ta seg sammen er der, så kanskje jeg skal starte her inne - hehe! Stå på :) Helse og hjem... er da bare to sider av samme sak -er det ikke? :)
Klem Lycheli
Hej Anette!
Stort grattis! Det är ju fantastiskt!! Vilken succè!
Jag tycker du bjuder på härligt krispiga våriga bilder idag!
Gillade speciellt nyckeln du knutit om glaskupan..det måste jag också göra...*ler*.. Det är ju det fina med bloggandet, alla tips och idèer man ger varandra!
Läste även ditt inlägg om detox. Lät sunt och förnuftigt! Jag försöker tänka lite nyttigt och röra på mig nästan varje dag, allt för att må så bra som möjligt. För mig har aldrig dieter funkat,( äter musli och mycket grönt varje dag och tillåter mig inte att köpa godis mitt i veckan)... Var och en får ju se till att göra så den mår som bäst! Kosten påverkar en så väldigt mycket...
Gillar ditt initiativ at ta upp och skriva om det, passar väl också att blanda med inredning och njutning!
Kram och GRATTIS!!/ Mariette
Herlige bilder Anette, og sukkulenter har bare den vakreste grønnfarge jeg vet om.... Det grønne som går litt over i grått, passer pastellelskeren (meg altså) perfekt;)
Takk for sunne tips under! Har lagt om hele kostholdet selv siden nyttår jeg. Er så deilig når det merkes på vekta, og jeg allikevel har spist meg mett!
God kveld til deg:)
Klem Kjersti
Og selvfølgelig, grattis med 1000 følgere, helt rått:)!!!
Du har en fantastisk inspirerende blogg, og tar flotte bilder, så jeg syns ikke det er rart at så mange vil følge deg. :) God kveld i stua!
anette, jag sviiiiiiiiimmar, vilkja bilder, så vackert så vackert, guuu våren i bild!!!
och 1000 föjare, alltså du är så himla grym jisses amalia så kul, grattis och jag är inte ett dugg förvånad!!!!
varmastekramen lotten
Hurra!! Skulle bare Mangle!! Den er super flott og alle bilder nydelig!! Ha en deilig uke!!
Gratulere så masse!! Det var enormt mange følgere :-) Men ikke så rart når man ser hvor flott, innholdsrik og ikke minst inspirerende den er :-) Enig med deg når det gjelder din stolthet over å ha følgere uten å friste med noe... men koselig med giweaway når man feirer :-) du har hvertfall all grunn til å være veldig stolt :-)
Ha en flott ny uke :-)
1000 følgere er imponerende Anette! Gratulerer :D
Nydelig tablå du har laget med løk og sukulent, smart kombo egentlig ettersom begge ikke skal vannes så mye :) nå ble jeg inspirer serru :D
Hej! Det är vackert med gamla nycklar. Härligt att man kan ta in lite vårlökar väntan på våren. Min man såg dörren och sa snygg dörr.
Kram Anette
Heisan..
Gratulerer med så mange følgere, helt imponerende!
Så lekkert du har pyntet med grønne innslag på bildene, nyyydelig:))
Klemmmer
Nydelige bilder og flotte blomster. Gratulerer med antall følgerer, fantastisk!
Gratulerer med 1000 følgere!!!!!
Du har jo en helt fantastisk blogg så jeg skjønner godt at så mange vil følge med hos deg!!
Koselig med litt grønt i hus, synes det pynter så fint opp!!
Klem Annette
lovely pictures as always
GRATULERER med så mange følgere!
Det er tydelig at vi er mange som trives her inne hos deg da vet du...:-))
Koselig det vel?
Congratulations with your 1000 followers
Grattis med dine mange følgere.fine bilder fra deg som vanlig.
Ønsker deg en god natt
Gratulere med 1000 følgara :) Og det er ingenting å verte overraska over, bloggen din er jo superfantastisk fin og inspirerande!!! Og det er ikkje smisk eingang, hehe :)
So herleg å plante vårløkar!! Dekorativt som bere det :) Og sukulent er ein favoritt her og :) Kjøpte ein hin dagen,tru eg har med eit lite bilde av den nokre innlegg ned.
Klem M ♥
Heia.
Så gøy at du har fått så mange følgere da, gratulerer så masse. ;o)
Fine bilder, ser jo ut som det er vår hos deg. hehe Kjempekos. Her går gradene bare ned, så er -20 nå. :o( Å jeg som vil ha vår!!!
Klem Simone
WOW...gratulerer med alle følgerne.. så moro...
og du Anette ...du tar bare så fantatisk flotte bilder.. disse bildene her blir jeg helt stum av..nydelig vakkert...
klem Kerstin
Dear Anette,
congratulations for your 1000. Reader.... it's amazing!
Your green decoration is sooo wonderful.
Have a great week
Bine
Heisann. Det vises at du bruker mye tid på bloggingen. Bloggen din er gjennomført og har sin egen stil. Det krever litt.....men så har du fått igjen for det med 1000 lesere...flott/grattis
Wenche
Først - tusen takk for så koselige kommentarer inne hos meg!!
Så - gratulerer med 1000 følgere! Jeg får av og til litt hetta med tanken på 50, så kan bare tenke meg hvordan det kjennes...men du har en utrolig fin blogg med nydelige bilder og tekst. I tillegg virker det som at du virkelig setter pris på oss som er innom - og det er unikt med så mange lesere og kommentarer som du får!
Flott at du fortsetter med sunne tips mandager!! Jeg prøver å følge opp :)
Nydelige bilder, herlig med de gamle tingene og de grønne innslagene.
Ønsker deg en flott tirsdag!
Klem
Hei,graulerer med alle følgere, jeg ble følger nr.1005:),så flott blogg du har,den vil jeg gjerne følge fremover.Vår!jeg ble inspirert.Tror jeg må plante litt til helgen jeg,:)Ha en fin vinterdag...
Your pictures are alway so beautiful. I love your home and your blog.
Have a nice day,
Nadine
herz-allerliebst.de
Hoppsann hei!!
Jer er en av dine 1000 følgere!!!! Du kan jo umulig vite hvem vi er alle sammen!! :) Men stor stas kan jeg tenke meg det er og vite at så mange er innom og titter hos deg og at vi ELSKER innleggene dine!! Gratulere så masse med 1000!! og flere blir det ser jeg, tenke seg til! Snart hele blogge-norge tenker jeg ;)
Utrolig fine bilder på siste innleg..
Jeg føler med videre!! I frossent vintervær! huttetu!
Klem
wow...1000 følgere.
imponerende.
Gratulerer med 1000 følgere, så stas! Ønsker deg en fin (og sunn;) uke! klem
Your plants and your photo are gorgeous!
Federica
xoxo
Wow, it's so beautiful, I love it !
Bye from France !
Gratulerer hjertelig...
er visst gammeldags jeg som ikke bruker følgere, men har deg i bloggrollen..
nyydelige bilder!!
klemzzz...
Jeg elsker hvite tulipaner! Nyyydelige bilder :)
Dejlige forårsbilleder, tak for at du viste dem.
Så fint og vårlig:)
Liker dørene i bakgrunnen, nydelig!
Legg inn en kommentar