.
ALLE LINKER FINNER DU NÅ HELT NEDERST PÅ SIDEN - TA EN TITT:)
.
.
.
__________________________________ _____________________________

lørdag 12. desember 2009

JULEØNSKER ...

FetJeg har sagt til alle nære og kjære at jeg ikke ønsker meg noe spesielt til jul i år. Nei, jeg gjør egentlig ikke det. Jeg har jo stort sett alt jeg trenger ... (jeg kjøper meg vel det jeg har lyst på av ting og tang når som helst ellers i året? Huff, en typisk interiørblogger, vil jeg tro?!) Man har jo egentlig mer enn nok. Tenker bestandig litt ekstra på det lille fadderbarnet vårt i Indonesia når julen nærmer seg ... Håper han blir glad for julebrevet og gaven sin.

Jeg ønsker meg
snille barn, har jeg sagt til guttene mine - og mange klemmer!! Da blir mamma glad:) Dessuten ser det jo ut til at granittmuren vår blir ferdig før jul. Og det er jo litt av en julepresang!

... men til brukt- og antikkhandleren nede i byen har jeg sagt at jeg ønsker meg en Moraklokke til jul!! *hysj* Og et arkivskap i tre med mange skuffer! *smiler* Han skulle nemlig på en del auksjoner i Sverige i løpet av desember, så kanskje, hvis jeg er heldig, dukker det opp noen gamle skatter *jeg krysser både fingre og tær*

Hva ønsker du deg til jul?

Klem


Nå håper jeg det snart begynner å lysne litt ute, slik at jeg får knipset noen bilder! På tide å ta årets julekortbilder, synes du ikke?! *smiler* Guttene mine er sååå fine her nå; med sixpence, bukseseler, busseruller og nakne tær;)

8 kommentarer:

Jorid ♥ Noe på Hjertet sa...

Hei Anette!
Krysser fingrene for at brukhandleren finner noen flott til deg! :-)

Håper dere får en fin Lørdag!
Klem Jorid

anettspalett sa...

Hei Anette :)

Åååååååååååå.....SÅÅÅÅ glad jeg ble da for at kalenderen her i huset gikk videre!!!!!
Jeg ringte den nydelige 19 åringen som har laget den og fortalte at hennes kalenderverk var blant de 10 beste. Ho ble skikkelig glad!!

Lykke til juleønskene dine :)

Klem fra Anett :)

H elle K sa...

hei anette.
Vi får krysse fingrene da for at det jule ønsket går i oppfyllelse.
klem kristin

Mira sa...

I dag dukka det opp ein koselig pakke i postkassa mi. Tusen takk for fint hjerte, og koseligt kort!

Håper du får ei flott helg.
Miraklem.

Marit sa...

Nydelig klokke, skjønner godt at du ønsker deg en slik en. Som haldenser blir jeg jo litt nysgjerrig på hvem auksjonshandleren er... I Storgata på Nordsiden, ikke sant?
Men uansett hvem det er, håper jeg han finner noe til deg!
Klem Marit :o)

gry sa...

Jeg ønsker meg en strålend helse for meg selv om min datter.:-)) og at alle de andre jeg er glad i holder seg friske.:-)

Ingunn sa...

Så flott innlegg Anette. Skal jeg ønske meg noe i år, blir det fortsatt familieliv preget av kjærlighet, åpenhet og respekt og glede. Og gjerne også god helse.

Klem og god søndag til deg og dine

MarnyAlice sa...

ei slik moraklokke ønska eg meg so veldig og!!! men har forstått at det ikkje er lett å få tak i... håpe du lykkast :)
ellers ønske eg meg ein del ting eg treng: gore tex sko og bukse, skibukse, pengar til speilrefleks kamera...og masse interiørting :)

ekje lenge igjen til sjølve juledagen no.... :)

Klem M :)

 
© Copyright by ANETTESHUS.COM  |  Template by Blogspot tutorial