Foto: AnettesHus
Det er fredag, julebordssesongen begynner i dag og etter en rask titt i klesskapet fant jeg fort ut at "julebords-garderoben" var i despererat behov av en liten oppgradering! Så jeg må nok shoppe litt klær i dag;)
p.s. jeg har erstattet gårsdagens "gule bilder" med noen nye - det var så fristende å ta nye bilder i dag, lørdag, i det herlige lyset;) Perfeksjonist - jeg?! Ja, kanskje ... *smiler*
Foto: AnettesHus
Hvis dere lurer på hvorfor jeg ikke legger ut bilder av ivrige arbeidskarer som stabler granittmur i hagen vår om dagen - ja, for de skulle jo begynt med støttemuren vår for et par uker siden?! ...så kan jeg fortelle dere at sjefsarbeidskaren vår Tormod har falt ned fra en arbeidsmaskin og fått hjernerystelse!! Så hagearbeidet vårt har naturlig nok blitt utsatt på ubestemt tid ... Er det ikke typisk?! Først var det ødelagte arbeidsmaskiner som forsinket arbeidet, så var det all snøen - og nå dette?! Men stakkars Tormod, han kunne jo ikke noe for at han var uheldig og flakset ned i bakken med med hodet først *smiler* Spørs om jeg får juleønsket mitt oppfyllt i år da?!
Ha en strålende fredag, kjære alle sammen!!
Klem
fredag 20. november 2009
DET ER HELG! p.s nye bilder;)
Etiketter:
Anettes hus: Kitchen
Abonner på:
Legg inn kommentarer (Atom)




























35 kommentarer:
Lykke til med shopping og helgens festligheter.
Du har en flott blogg som jeg har fulgt en stund. Nå har jeg fått meg blogg også, så jeg håper du tar en titt.
Anette
Vakre bider selv med dårlig lys! Synes i hvertfall ikke! Kos deg på julebord og så ønsker jeg deg en herlig helg. Klem
Huff da.. Synd at dere ikke får utnyttet det milde fine været.
I går var jeg på kundeaften hos Noa Noa i Fredrikstad, de har noen skikkelig lekre julekjoler altså.
fiiine bilder :)
Off stakkars mann håpe han kommer seg igjen fort da :)
Vilka underbara saker. Hoppas du hittar några kläder som du vill ha!
Ha en underbar helg!
Kram Anna-Karin
hemochting
Syns bildene var kjempefine jeg! hvilket program bruker du for å sette dem opp ved siden av hverandre...helt grønn jeg her...
God helg!
camilla
Uffenameien. Det høres ikke bra ut.
Håper han blir frisk fort da.
Jeg synes ikke bildene så så gule ut jeg da men... :)
Må jo smile litt når du skriver om titten i skapet...
Samme problemet hadde jeg. Jeg har kjøpt 4 kjoler, byttet og byttet... Men nå har jeg funnet en lagermet kjole som er råfin! Og enkel... B-Young har mange fine kjoler, så anbefaler deg en titt hos de.
Ha en fin dag og helg! Klem fra meg.
Herlige bilder!
Innom for å ønske deg en GOD helg!
Klem, cecilie
God helg til deg å:))
åååå jeg får vondt i magen når jeg ser de sandkake formene..har ikke tall på hvor mange vi ga vekk til loppis når farmor døde...hyyyl;)
De er jo bare såååå fine!!!!
Klem fra Bente:)
nydelige bilder..
og det var jo leit at arbeidskaren har fått hjernerystelse, blir ikke gjort så mye da nei... han må ha god bedring så krysser jeg fingrene for at formen blir bedre og han kan starte arbeidet ;)
og lykke til i jakten på julebord antrekket, selv har jeg julebord i morra og bare håret som trengs en fiks, alt annet er klart..
ha en flott helg
klem victoria
En riktig god helg til deg og!! Kjempe fin blogg Anette, utrolig inspirerende å følge den:):)
oja da. Håper karen kommer seg.
Et riktig skandenavisk romantisk tablå du har her.
Lyset er håpløst for tiden. Tok bilder av min nye tapet i dag, men ikke søren om bildene blir bra uansett hva jeg prøbver på uten blits. V får trøste oss med at snart snur sola og da kommer det bedre tider for bildetagning.
Lykke til med shoppinga og kos deg i helga!=))
Lykke til på shopping i dag!
Mye fint i butikkene i Storgata.
Ellers så er jeg imponert over enkelheten i bildene dine - delikat og vakkert!
Klem Marit :o)
PS Håper mureren kommer seg på bena i en fart...
Vakre bilder - som vanlig. Håper at han stakkars arbeidskaren snart er frisk og rask igjen. God helg og lykke til med shoppingen!
Bilda dine er fine!
God helg, og lukke til med shoppingen! Eg var i fjørå og hadde fotosession med min kjole for nokre dagar sidan :) (den er for kort til mine lubne kne, men har så nydeleg kant nederst...)
Klem Elin :)
fine fine bilder som alltid.. riktig god helg til deg og dine.. bare 35 dager igjen!! hoho
Herlige bilder Anette :-)
Håper du får en fin helg!
Klem J
Hei, Takk for hyggelig hilsen. Ble inspirert av deg og kjøpte også de søte putene fra Ikea. Fortell gjerne mer om hva slags antrekk du fant... Kos deg... klem Siv
Flotte, stemmningsfulle bilder som alltid:O) God helg anette!:)
Håper du finner deg noe fint ;o)
Kjedelig med slike utsettelser,
knurr på dine vegne... :(
Kos deg i helgen!
Klem J.
Får vi se dagens shoppingresultat? Du som har så god smak i alt som har med interiør og gjøre, er sikkert flink til å velge klær også!
Hilsen Grete
Hello ~ your blog is BEAUTIFUL. If you don't mind me asking what type of digital camera you are using to take your photographs? I am wanting to begin my own blog of the house remodel, but my digital camera is horrible. Thank you. Your friend from Texas, Stephanie
Hello, if you don't mind me asking what type of digital camera do you use to take your beautiful photographs? Thank you. Your friend from Texas, Stephanie
Hei hei!
Jeg kjenner så absolutt til det med å titte i klesskapet og ikke finne noe som frister å bruke... Det kan hende at det er fordi jeg som oftest alltid kjøper pynt i stedet for klær...:)
Kjedelig at du måtte vente på støttemur-arbeidet som du har gledet deg til å få i gang! - Ting tar tid, det er sikkert. Her hos oss er det mye å gjøre utendørs...
Ha en fin fin helg!
Hei Anette!
skjønt bilde i dag!!
Ønsker deg en strålende kveld og en god helg!
klem Beate
Jeg har linket til bloggen din, håper det går greit :)
Mvh Trine
www.trineogsvein.blogg.no
Selv om det var tidlig morgen, så er bildene dine nydelige. Ha det hyggelig på julebord.
NYDELIGE bilder som alltid fra deg Anette!!
God helg!!!
Klem Julie
Nydelige bilder! Ha en strålende helg! Klemmer fra Tonje
Vilka fantastiska bilder du visar!
Ha det gott.
Linda
Hei Anette:)
Fant du noe fint idag. Etter at jeg fant bloggen din har jeg kikket innom hver dag:) Du ha utrolig flott bilder,(syns ikke de var så gule) Jeg var innom Home and cottage her i Tønsberg igår.Fantastisk stemning. Jeg regnet med at du var en sporty dame med masse flotte bilder i mappene dine. Har derfor lagt igjen en utforing til deg på bloggen min. Kjempeflott om du tar den videre:)
Ønsker deg en fin helg, her i Tønsberg har vi nesten regnet bort i dag, hehe.. men en god unnskyldning til å kose seg inne..
K-J
Hei og håper du ahr kost deg på julebord mens jeg har kost meg på den utrolig herlige bloggen din! Jeg satte noen svibler i sausenebb etter en Ikeatur på onsdag og tenkte på deg og Lantlifbloggen, ifjor ble jeg så inspirert og gjorde det samme, nå er det tradisjon;-) Jeg kjøpte også den dufteposen, men hjerteteppe ble med til eldstejentas rom, samt noen juleputer. Ser for meg soverommet blir koselig!! Det var noen nydelige trekk der. Ha en fin helg, klem fra Marianne
Heisann:)
Ser at du også har hatt problemer med at bloggrollen ikke oppdaterer seg tidligere. Hva du noen tips?? Nye innlegg vil ikke oppdatere seg på NIB eller andre steder.
Klem fra Janne
Hver gang jeg ser bilder hos deg tenker jeg at det er slik jeg må ha det. Merkelig. :)
God helg til deg med den gode smak.
Klem ingunn
Vakkert hos deg Anette,helt enig med deg at bildene blir penest i dags lys.Ikke så mye av det nå om dagen men.
Lykke til meg julbord shopping.God helg
Legg inn en kommentar