.
ALLE LINKER FINNER DU NÅ HELT NEDERST PÅ SIDEN - TA EN TITT:)
.
.
.
__________________________________ _____________________________

torsdag 15. oktober 2009

HØST HOS HOME&COTTAGE

Ta en titt på den nye inspirerende høstkatalogen fra Home & Cottage! Hjemmesiden deres har jammen fått en liten ansiktsløftning også, kjempe-flott!! Masse herlig inspirasjon!! Se og nyt!!


Foto: Home&Cottage

For de av dere om lurer på hvordan det gikk med kamerakjøpet mitt i dag, kan jeg informere om at; nei, det ble nok ikke noe førjulsgave på ho mor i dag ... Lillebror fant det nemlig for godt å bli febersyk i natt, noe han alltid blir når pappa er ute og reiser:( Så mamma må nok nøye seg med å ta uklare bilder en stund til;) Stakkars liten, han var varm som en glo da han kom tuslende inn med bamsen under armen kl.03 i natt - klart han fikk ligge i mammas seng ... Å ha ei lita varm hand å holde i om natta er jo bare koselig;)

Ha en fin dag, alle sammen! Det blir nok en del isspising, filmtitting og legobygging her i dag;)

Klem

12 kommentarer:

Hilde Heimdal sa...

Ååååå den benken med alle de skuffene vil jeg ha !! :)

Daka lille gutten dååå....gooo bedring til han !!
Klem :)

Villmarkstausa sa...

Tid for feber nå, basdiller florerer i skoler og barnehage. Barna er for mange, ofte i små rom.
Hyggelig med en trøtt, liten sengekamerat.Det gir trygghet,å sove med foreldre... Siste gang min yngste sønn var syk og måtte ha trøst og trygghet var han 14. Var kjempesyk og redd. Ble bedre i storsenga. Ble nesten frisk;-))

Ha en god dag du snille Anette;-))

Småenglenes verksted sa...

Tusen takk for inspirasjonen og god bedring til lillegutt. Tone

TONE sa...

JAAAA var ikke der mye FINT =) Det er så mye tøfft, røfft og romantisk.....GOD BEDRING....

Brabo sa...

Hei, du kan godt få låne Nikon kameraet mitt i helga, så får du testet det, det er et Nikon D50. Bare send meg en epost på camilla@elektrikertjenesten.no så kan jeg ta det med på kontoret i morra.
Og god bedring til poden...

Camilla

ANETTESHUS.COM sa...

Hei, Camilla! Du er vel snill:) En epost er på vei!!

Klem Anette:)

Jorid - Noe På Hjertet sa...

Hei!
God bedring til lilltgutt! Så stusselig når de er syke, men så koselig også og de blir virkelig mammasyke :-)) Kos dere begge to!

Jeg har fått hørt lillejenta vår idag jeg, sukk ♥ Verdens fineste lyd!

Ha en fin dag dere!
Klem Jorid

Christine Louise sa...

Så nydelige ting de har på Home & Cottage :)

Masse god bedring til lillegutt :)

Klem fra meg..

Ylva sa...

Hittade just hit, mysig blogg! Vilken ljuvlig köpmansdisk det var på bilden, något sådant letar jag efter på Blocket...
/Ylva

Anne sa...

Å, stakar vesleguten din! Kos deg med han og god betring til han:)

Vakkert hos Home and Cottage!

Klem Anne:)

H elle K sa...

Hei Anette.
Takk for koselig melding, du får ta turen nærmere jul, det kan bli koselig. God bedring til lille gutt og ha en fin helg.
KLem Kristin

Maliva`s verden sa...

Hei Anette...så hyggelig at du reklamerer for Home & Cottage...På nyåret venter vi nye og spennende møbler også..så det blir spennende.Ang.kameraet du skal kjøpe deg,har du noen tips evnt.pris.Er så lei meg,fikk ødelagt mitt på bloggtreffet..ble vist for mange å hilse på,så det glapp ut av hånden min..og vips helt ødelagt...Håper formen er bedre.God helg til deg fra Maliva

 
© Copyright by ANETTESHUS.COM  |  Template by Blogspot tutorial