Hei, alle gode:) Håper dere koser dere i sommervarmen?! Forhåpentligvis har dere tilbrakt dagen nær vannet; på stranda eller ute på bøljan blå?! Jeg har stresset rundt i butikker i dag - med eldstemann på slep!! Huff, ingen fornøyelse akkurat! Men jeg er riktig så fornøyd med dagens innkjøp - har kjøpt masse fresht treningstøy, badekåpe og diverse ting og tang:) Så nå er jeg klar for både trening og bading ... Men hvordan forbereder man seg til tarmskylling tro?! Huff!! Er det noen som har prøvd dette før?!

Foto: Martha Stewart
Det er nok lenge til jeg kan sitte ved et pent dekket bord som dette og nyte et helt vanlig måltid ... Det blir nok bare litervis med vann og mistenkelige smoothies i ulike varianter på meg de nærmeste ukene;) Håper det går greit ... Det verste er faktisk ikke den rare maten, men det faktum at vi ikke får nærme oss hverken såpe, shampo eller tannkrem på 14 dager?! Hjelp!? Dette detox-greiene er langt fra noe SPA-opphold ...
Ha en fin-fin onsdag, alle sammen! I kveld skal jeg og ei venninne på Allsang på grensen! Gleder meg:)
Klem




























9 kommentarer:
Hei, Dette blir helt sikkert en flott tur for deg for både kropp og sjel. Har ikke prøvd tarmskylling men det skal være supersunt... Dette er superbra for hele deg... Sommerklem Siv
Du er jo gal som skal ta detox nå i denne varmen;) Å nå som det er så mye god grillmat og drikke;)
Jeg har ikke tatt tarmskylling selv, men kjenner noen som har gjort det og de sier det ikke er så ille!
Så kan du jo ta detoxpleie hos hudpleier! Ett slikt fotbad som tar ut alle slagstoffer osv! Det funker også bra!
Lykke til
Måtte bare innom for å gi deg en sommerklem i varmen.:O)
..hmmm, nei tarmskylling har jeg ikke prøvd ;o)
Det må jo føles som et stort klyster..
har satt mange klyster på pasienter oppigjennom årene..
Ingen har protestert, hehe...
Det høres utrolig spennende ut dette du skal gjennomgå. men sikkert knalltøft også!
Klem J.
Hehehe...-jadda! Det har jeg prøvd! Og det anbefales i allefall mer enn en rensekur fra helsekosten (prøvd det også;))
Det er selvsagt ikke noe kult å ligge der med en slange opp i rompa, men den vakreste damen sitter ved siden av og forteller at dette er det mest naturlige i hele verden. For å si det sånn...-det var ingenting med den settingen som falt meg naturlig.
Men man blir renset innvendig, det føles godt for sjelen...-og man vegrer seg for å innta en tungt fordøyelig limousin etter dette. I allefall i noen dager;)
Lykke til!
Hej Anette! Åh vad mycket härliga och somriga inlägg jag missat på min lilla blogg break. Tappade all inspiration och har inte ens besökt andras bloggar. Men nu är jag tillbaka och det ska bli jättekul igen att följa med din blogg. Kram!!!!
Petra
Huff, tarmskylling hørtes ikkje kjekt ut! Men det går nok bra...smoothies er jo godt det =) Lykke til!
Klem fra Astrid
Mannen i mitt lille hjem kom tilfeldigvis til å titte på bildet i innlegget ditt og kommenterte;
'Dumt å sitte bak den blomsten da, men den var fin'
Hehe, rart hva de legger merke til :)
Åh, uten tannkrem i 14 dager? Det hadde jeg ikke klart! Såpe og shampo greit nok, man blir ren i vann også, men tannpussen hadde svidd :)
Må bare ønske deg masse lykke til. Jeg er ikke tøff nok til å ha gått på slike 14 dager. Men det må sikkert føles helt herlig når man er ferdig :)
Bordet var jo lekkert. Du får drømme om det når du drikker mistenkelige smoothies :)
God natt!
Legg inn en kommentar