Takk for alle mail og hyggelige kommentarer - dere er så snille!! Det er mange som lurer på hvor jeg har kjøpt det lille bordet på kjøkkenet og hvor brede gulvlistene er ... Jeg velger å svare i et innlegg, det blir enklest slik:) Håper det er ok?!
Bordet er gammelt, det er kjøpt i den fantastiske butikken Zanz i Lillestrøm. De har et stort utvalg av gamle, sjarmerende møbler. Gulvlistene er satt sammen av 3 ulike lister som til sammen måler 22 cm, de er malt i fargen egghvit fra Jotun.
Foto: AnettesHus
Ha en fin-fin mandag!!
Klem
mandag 15. juni 2009
GAMMELT BORD
Etiketter:
Anettes hus: Kitchen,
Furnitures,
Old treasures
Abonner på:
Legg inn kommentarer (Atom)




























14 kommentarer:
La merke til det bordet jeg også, det er helt nyydelig! :D
Jeg elsker brede profilerte lister...; men 220 cm bred list???
Mener du 220mm?? Klem fra J. ;o)
Nyyydelige lister og like nydelig bord :)
Du har virkelig sansen for detaljer :)
Klem,Kari
22 cm selvfølgelig!! Sorry! Det snek seg inn en null;)
Skjønte jo det, men kunne ikke dy meg *fnis*...
Klem igjen. J.
Bordet er bare så flott!! Et pluss at det er gammelt også:-) Har sagt det mange ganger, men du har et virkelig nydelig hjem, Anette!!
Klem Camilla
Tok utfordringen din angående hverdagsbilder, og på bloggen min kan du se bilder av en rotete stue:-) Det er jo sånn det stort sett er hos oss når lillegutt er oppe...
Klem Camilla
Så heldig du er som sikkert bor i nærheten av den flotte Zans butikken ;)
Og for et herlig innlegg under her, me like,)
Zanz er en farlig butikk....de har jo SÅ mye flott!!!
Likte listene dine kjempegodt,men tror ikke jeg skal foreslå noe skifte her skkurat nå...
Hei Anette. Nydelige lister, har lagt merke til de tidligere. Bordet er også kjempefint. Har vært innom Zanz selv, det er en hærlig butikk med masse fint.
Klem fra Katarina
For et lekkert bord!
For ikke snakke om listene..*sukk* Har aldri tenkt på at man kan sette dem sammen..Lurt!!
God kveld til deg;)
Klem
Hei Anette!!!
Har problemer med bloggen min, så de ustylet bildene av stua mi, kommer så fort jeg er oppe å går igjen;O) Nydlig bord og lister du har!!!Kommer tilbake og gir beskjed så fort bloggen har blitt "normal" igjen. Ha en kjempe fin kveld:O)
Klem fra Linda
Nydelig bord!
Har ett som ligner litt...er litt høyere;) Har lurt på å male det hvit, men har ikke helt blitt enig med meg selv enda;)
Klem fra Maja
Listene dine er SÅÅ fine:)
Vi (eller jeg..) skal male våre furu gulv og taklister i nærmeste fremtid, hvilken glansgrad har du brukt? 40?
Takk for svar:)
Legg inn en kommentar